Firmast

Projekti „Avatäidete tulepüsivus“ eesmärk on avatäidete tulepüsivusklassi määramine ja toodete sertifitseerimine. Projekti tulemusena määrati tulepüsivusklassid ja väljastati sertifikaadid avatavale ning kinnisele aknatüübile. Euroopa Regionaalarengu Fondi toetuse summa on kuni 20 000 eurot.

 

Fenestra AS pakub kvaliteetseid ja energiasäästlikke puitalumiiniumaknaid ja -rõduuksi aastast 1992. Fenestra teenindab Teid pakkudes laia toote valikut elumajadele ja üldkasutatavatele hoonetele. Kõrgtasemeline teenindus põhineb klientide soovidest lähtuvatel personaalsetel lahendustel ja usaldusväärsel tegevusel projekti kõikides etappides, lõpetades paigaldusega.

Fenestra AS omab müügi-, paigalduse ning tootmisprotsesside kvaliteedisertifikaati ISO 9001:2008, mille kohaselt on meie akende valmistamine ja paigaldamine toimunud juba aastaid. Lisaks on meil veel mitmeid toodete kvaliteeti ja asjakohasust tõendavaid erinevaid sertifikaate ja tüübikinnitusi. Akende valmistamine toimub meie Harjumaal Rae vallas Peetri alevikus asuvas kaasaegses tootmishoones ning meie teenusteahel on lihvitud viimse täpsuseni – tänu sellele on tagatud kiire ja efektiivne planeerimine, akende valmistamine, kohaletransportimine ja kvaliteetne akende paigaldamine.

Meiega õnnestud alati, sest meil on esmaklassilised aknad, rõduuksed ja teenindus!