Firmast

Fenestra AS pakub kvaliteetseid ja energiasäästlikke puitalumiiniumaknaid ja -rõduuksi juba 1992. aastast. Toodame oma aknaid ja uksi kahes tehases, millest üks asub Tallinnas ning teine Soomes Loimaal. Fenestra müügiesindusi saavad kliendid külastada Eestis, Soomes ja Rootsis. Meie valikus leidub tooteid nii elumajadele kui ka üldkasutatavatele hoonetele, lisaks paneme suurt rõhku personaalsetele lahendustele. 

Teame, et kahte ühesugust kodu pole olemas, mistõttu valmivad kõik Fenestra aknad rätsepatööna. Nende loomisel töötame nii käsitsi kui ka masinatega, et saavutada parim kvaliteet. Tutvu meie toodetega ja kingi oma kodule aknad pikkadeks aastateks!

30

aastat teadmisi ja kogemust

68 000

toodetud ühikut
aastal 2020

85%

kliente soovitab meid ka teistele

34%

müügitulu kasv aastal 2020

Missioon

Jätkates parimaid tootmistraditsioone, pakume klientide personaalsetele soovidele vastavaid, keskkonnasõbralikke, energiasäästlikke ja kauakestvaid aknaid ning rõduuksi.

Visioon

Parima meeskonnaga parimad aknad ja rõduuksed kõigile.

Sertifikaadid

Projekti „Avatäidete tulepüsivus“ eesmärk on avatäidete tulepüsivusklassi määramine ja toodete sertifitseerimine. Projekti tulemusena määrati tulepüsivusklassid ja väljastati sertifikaadid avatavale ning kinnisele aknatüübile. Euroopa Regionaalarengu Fondi toetuse summa on kuni 20 000 eurot.

FENESTRA AS omab müügi, paigalduse ning tootmisprotsesside kvaliteedisertifikaati 
ISO 9001:2015

Ehitustoodetele lisatud CE-märgisega kinnitab tootja, et toode vastab Euroopa Liidu asjakohaste direktiivide nõuetele. CE-märgistusega tooted on testitud Euroopa standardite kohaselt ning sellega tagatakse, et kõigile tootjatele kehtivad võrdsed nõuded ja tingimused.