Rõduuks IOSU

Kvaliteetne ja ökonoomne Fenestra IOSU rõduuks sobib hästi nii korterelamusse kui eramajja. Kaheraamilise rõduukse siseuks avaneb sissepoole ning välisuks väljapoole. Ukse siseraamil on
kahekordne klaaspakett. Hea mürapidavuse tagab kaheraamilisus ning eriti laiad lengid (210 mm). Rõduukse välisraam on alumiiniumist ja lengi välispind on kaetud alumiiniumprofiilidega. Rõduuksel on tammepuust lävepakk ning uks on varustatud pidurisüsteemiga, mis võimaldab ukse fikseerida just Sulle soovitud asendisse. Välimuse valikuid on erinevaid: standardis täisklaasiga, erilahendusel vahepuuga või osalise umbosaga. Valikus palju erinevaid värvi- või peitsitooni võimalusi. Kõik meie tooted on testitud sertifitseeritud katselaborite poolt.

Sisse- ja väljapoole avanev rõduuks IOSU

  • U-väärtus kuni 1,0 W / m²K
  • Kauakestev ja kergesti hooldatav
  • Valmistatud kvaliteetsetest materjalidest
  • Lai valik erinevaid klaaspakette ja viimistluslahendusi
  • Sobib väga hästi nii korterelamutesse, ridaelamutesse kui eramajja
  • MSE-tüüpi rõduuksed valmistatakse vastavalt kliendi poolt esitatud
    mõõtutele tellimustööna ISO 9001-kvaliteedisüsteemi järgi

Puit

Männipuit on valitud ja töödeldud kvaliteedistandardi RT 103241 järgi. Akna lengid on valmistatud vähemalt kolmekihilisest liimpuidust (mänd) ning liimitud ilmastikukindla liimiga D4. Akna raamid on valmistatud oksavabast männipuidust ning nähtav peitsitud/lakitud
pind on ilma sõrmjätkudeta. Lävepakk on valmistatud tammest.

Alumiinium

Ilmastikukindlad ja kergesti hooldatavad alumiiniumosad on pulbervärvitud. Standardsed värvitoonid on valge, hall, tumehall, helehall ja tumepruun.

Klaasid

Siseraamil kasutame argoontäitega kahekordset selektiivpinnaga klaaspaketti. Välisraamis kasutame standardina 4mm klaasi.  Eritellimusel turvaklaasid, klaaspaketid helipidavuse parandamiseks ja päikesekiirguse mõju vähendamiseks.

Toote tehnilised andmed

Mõõdud:

Standartsed lengi sügavused on 170mm ja 210mm.
Soovituslik suurim ukse mõõt 2.5 m².
Erilahendusena suuremad mõõdud võimalikud.

Soojapidavus: ?

U-arv 1,0 W/m²K
testimõõt 990 x 2 090

Heli­isolatsioon: ?

Rw=42-47 dB
Ctr=35-45 dB

Tihendid:

Tihenditena kasutame TPE-tihendeid.

Pinna­viimistlus:

Puitdetailid viimistletakse meie tehases ilmastikukindlate värvide, peitside ja lakkidega (AkzoNobel, TINTEX). Värvivalik on lai.

Varustus

Rõduuks IOSU

Fenestra rõduustel on käepidemed ja lahtipüsimissüsteemid juba standardvarustuses olemas. Meilt saad sobivad käepidemed ka lapselukuga ning just neile akendele ja rõduustele, millele tarvis. Erinevaid mudeleid on palju: uuri meie standardvalikut allpool ja leia just endale õige.

Sisemisele ukselehele:

Välimisele ukselehele:

Rõduuks IOSU

Fenestra akende ja rõduuste värvivalik on lai. Sobiva värvitooni saad valida endale sobivast RALi või RRi kataloogist; peitsitooni AkzoNobel või TINTEXi kataloogist.

Rõduuks IOSU

Aknaklaas võib olla kodus dekoratiivelemendiks või vajadusel ka piirata vaadet õuest tuppa või vastupidi. Näiteks sobib pesuruumi väga hästi Satinovo klaas, mis laseb ruumi valgust kuid varjab õuest vaatajale paljugi. Valik on piisav, et igaüks leiaks meelepärase.

Rõduuks IOSU

Stiilsed ja kodu sisustusega sobivad ribakardinad ja rulood muudavad elamise eriti mugavaks. Soovitame need tellida juba koos akendega, sest hilisem paigaldus on tunduvalt kulukam ja aeganõudvam.

Rõduuks IOSU

Tuulutusventiilid aitavad tagada kodus efektiivse ventilatsiooni, hoides siseõhu ruumis värske ja tervislikuna. Ventiilid on projekteeritud nii, et välisõhk seguneks toa ülaosas sooja siseõhuga, tänu millele ei teki toas ka tuuletõmbust.