Rõduuks IOSU

Fenestra IOSU on väga mürapidav kaheraamiline rõduuks, mille siseraam avaneb nii sissepoole ning välisraam väljapoole.  Ukse  siseraamil on kahekordne klaaspakett. Välisraam on alumiiniumist ja leng on kaetud alumiiniumiga.

Rõduuksel on tammepuust lävepakk ning palju erinevaid värvi- või peitsitooni võimalusi. IOSU on varusatud pidurisüsteemidega, mis võimaldab ukse fikseerida just Sulle soovitud asendisse.

Välimuse valikuid on erinevaid: standardis täisklaasi või osalise tahvliga.

Sisse- ja väljapoole avanev rõduuks IOSU

  • U-väärtus kuni 1,0 W / m²K
  • Kauakestev ja kergesti hooldatav
  • Valmistatud kvaliteetsetest materjalidest
  • Lai valik erinevaid klaaspakette ja viimistluslahendusi
  • Sobib väga hästi nii korterelamutesse, ridaelamutesse kui eramajja
  • MSE-tüüpi rõduuksed valmistatakse vastavalt kliendi poolt esitatud
    mõõtutele tellimustööna ISO 9001-kvaliteedisüsteemi järgi

Puit

Okaspuu (mänd) ja lehtpuu (tamm–lävepakk), töödeldud ja valitud kvaliteedistandardi  RT 103241 järgi.

Alumiinium

Ilmastikukindlad ja kergesti hooldatavad alumiiniumosad on pulbervärvitud. Standardsed värvitoonid on valge, hall, tumehall, helehall ja tumepruun.

Klaasid

Välisraamis on standardklaasina 4 mm float klaas ja siseraamis on kahekordne SFS-standardijärgne klaaspakett.

Toote tehnilised andmed

Mõõdud:

Lengisügavus 170 mm ja/või 210 mm.

Soojapidavus: ?

U-arv 1,0 m²K

Heli­isolatsioon: ?

Rw=42-47 dB
Ctr=35-45 dB

Tihendid:

Siseraami tihendiks on lengile kinnitatud TPE-tihend. Täiendavaks raamitihendiks on siseraamile paigaldatud TPE-tihend. Välisraami tihend asetseb lengi välimises tihendi soones.

Pinna­viimistlus:

Puitdetailid viimistletakse värvimise (näiteks RAL kataloog) või peitsimise ja lakkimise teel (AkzoNobel TINTEX kataloog).

Varustus

Rõduuks IOSU

Fenestra rõduustel on käepidemed ja lahtipüsimissüsteemid juba standardvarustuses olemas. Meilt saad sobivad käepidemed ka lapselukuga ning just neile akendele ja rõduustele, millele tarvis. Erinevaid mudeleid on palju: uuri meie standardvalikut allpool ja leia just endale õige.

Rõduuks IOSU

Fenestra akende ja rõduuste värvivalik on lai. Sobiva värvitooni saad valida endale sobivast RALi või RRi kataloogist; peitsitooni Akzo TINTEXi kataloogist.

Rõduuks IOSU

Aknaklaas võib olla kodus dekoratiivelemendiks või vajadusel ka piirata vaadet õuest tuppa või vastupidi. Näiteks sobib pesuruumi väga hästi Satinovo klaas, mis laseb ruumi valgust kuid varjab õuest vaatajale paljugi. Valik on piisav, et igaüks leiaks meelepärase.

Rõduuks IOSU

Stiilsed ja kodu sisustusega sobivad ribakardinad ja rulood muudavad elamise eriti mugavaks. Soovitame need tellida juba koos akendega, sest hilisem paigaldus on tunduvalt kulukam ja aeganõudvam.

Rõduuks IOSU

Tuulutusventiilid aitavad tagada kodus efektiivse ventilatsiooni, hoides siseõhu ruumis värske ja tervislikuna. Ventiilid on projekteeritud nii, et välisõhk seguneks toa ülaosas sooja siseõhuga, tänu millele ei teki toas ka tuuletõmbust.