Rõduuks IOU

Fenestra IOU rõduuks on väljapoole avanev üheleheline, kolmekordse klaaspaketiga rõduuks, mille leng ja ukselehe välispind on kaetud alumiiniumprofiilidega.
Rõduuksel on tammepuust lävepakk ning palju erinevaid värvi- või peitsitooni võimalusi.
Välimuse valikuid on erinevaid: standardis täisklaasiga, erilahendusel vahepuuga või osalise umbosaga.

Väljapoole avanev rõduuks Fenix IOU

  • U-väärtus 0,74-0,78 W / m²K
  • Kauakestev ja kergesti hooldatav
  • Valmistatud kvaliteetsetest materjalidest
  • Lai valik erinevaid klaaspakette ja viimistluslahendusi
  • Sobib väga hästi nii korterelamutesse, ridaelamutesse kui eramajja
  • MSE-tüüpi puitalumiinium rõduuks valmistatakse vastavalt kliendi poolt esitatud mõõtudele tellimustööna ISO 9001-kvaliteedisüsteemi järgi.

Puit

Kolmekihiline liimpuit (mänd) vastavalt kvaliteedistandardi RT 103241 järgi. Lengid on liimitud sõrmjätkatud puitlamellidest ilmastikukindla liimiga D4.

Alumiinium

Ilmastikukindlad ja kergesti hooldatavad alumiiniumosad on pulbervärvitud. Standardsed värvitoonid on valge, hall, tumehall, helehall ja tumepruun.

Klaasid

Ukselehes on kolmekordne selektiivklaaspakett 3K4Sel/4/4Sel-18 CU+ARG. Klaaspaketi paksus 48mm. Eritellimusel on võimalik tellida turvaklaasid, klaaspaketid helipidavuse parandamiseks ja päikesekiirguse mõju vähendamiseks.

Toote tehnilised andmed

Mõõdud:

 Välismõõtude maksimaalsed
tolerantsid: leng 6 m² ja raam 3 m².

Soojapidavus: ?

U-arv standardklaasiga 0,78
U-arv erilahendusega eriklaasiga 0,74

Heli­isolatsioon: ?

Standardklaasil Rw = 33 dB
Eriklaasil kuni Rw = 42 dB

Tihendid:

Rõduukse tihendiks on lengile kinnitatud Q-Lon® tihend. Täiendavaks tihendiks on ukseraamile paigaldatud müratõkketihend.

Pinna­viimistlus:

Puitdetailid viimistletakse värvimise (näiteks RAL kataloog) või peitsimise ja lakkimise teel (AkzoNobel TINTEX kataloog).

Varustus

Rõduuks IOU

Fenestra rõduustel on käepidemed ja lahtipüsimissüsteemid juba standardvarustuses olemas. Meilt saad sobivad käepidemed ka lapselukuga ning just neile akendele ja rõduustele, millele tarvis. Erinevaid mudeleid on palju: uuri meie standardvalikut allpool ja leia just endale õige.

Rõduuks IOU

Fenestra akende ja rõduuste värvivalik on lai. Sobiva värvitooni saad valida endale sobivast RALi või RRi kataloogist; peitsitooni Akzo TINTEXi kataloogist.

Rõduuks IOU

Aknaklaas võib olla kodus dekoratiivelemendiks või vajadusel ka piirata vaadet õuest tuppa või vastupidi. Näiteks sobib pesuruumi väga hästi Satinovo klaas, mis laseb ruumi valgust kuid varjab õuest vaatajale paljugi. Valik on piisav, et igaüks leiaks meelepärase.

Rõduuks IOU

Kevadel ja suvel tuleb ikka võidelda sääskede, kärbeste ja teiste tüütute külalistega. Siin tuleb appi putukavõrk, mille saab paigaldada toa poolelt ja lisada avatavatele akendele.

Rõduuks IOU

Stiilsed ja kodu sisustusega sobivad ribakardinad ja rulood muudavad elamise eriti mugavaks. Soovitame need tellida juba koos akendega, sest hilisem paigaldus on tunduvalt kulukam ja aeganõudvam.

Rõduuks IOU

Tuulutusventiilid aitavad tagada kodus efektiivse ventilatsiooni, hoides siseõhu ruumis värske ja tervislikuna. Ventiilid on projekteeritud nii, et välisõhk seguneks toa ülaosas sooja siseõhuga, tänu millele ei teki toas ka tuuletõmbust.