Rõduuks IOU

Kvaliteetne, ökonoomne ja energiatõhus Fenestra IOU rõduuks sobib hästi nii korterelamusse kui eramajja. Üheleheline kolmekordse klaaspaketiga puitalumiinium rõduuks avaneb väljapoole.
Rõduukse raam ja ukselehe välispind on kaetud alumiiniumprofiilidega. Rõduuksel on tammepuust lävepakk. Välimuse valikuid on erinevaid: standardis täisklaasiga, erilahendusel vahepuuga või
osalise umbosaga. Valikus palju erinevaid värvi- või peitsitooni võimalusi. Kõik meie tooted on testitud sertifitseeritud katselaborite poolt.

Väljapoole avanev rõduuks IOU

  • U-väärtus kuni 0,74 W/m²K
  • Kauakestev ja kergesti hooldatav
  • Valmistatud kvaliteetsetest materjalidest
  • Lai valik erinevaid klaaspakette ja viimistluslahendusi
  • Sobib väga hästi nii korterelamutesse, ridaelamutesse kui eramajja
  • MSE-tüüpi puitalumiinium rõduuks valmistatakse vastavalt kliendi poolt esitatud mõõtudele tellimustööna ISO 9001-kvaliteedisüsteemi järgi.

Puit

Männipuituit on valitud ja töödeldud kvaliteedistandardi RT 103241 järgi. Akna lengid on valmistatud vähemalt kolmekihilisest liimpuidust (mänd) ning liimitud ilmastikukindla liimiga D4. Akna raamid on valmistatud oksavabast männipuidust ning nähtav peitsitud/lakitud pind on ilma sõrmjätkudeta. Rõduukse läbepakk on tammepuidust.

Alumiinium

Ilmastikukindlad ja kergesti hooldatavad alumiiniumosad on pulbervärvitud. Standardsed värvitoonid on valge, hall, tumehall, helehall ja tumepruun.

Klaasid

Standardpaketis on kolmekordne parendatud omadustega SFS-standardijärgne klaaspakett 3K4Sel/4/4Sel-20 CU+ARG.

Klaaspaketi paksus 52mm. Vaheliistu laius 20mm.

Eritellimusel turvaklaasid, klaaspaketid helipidavuse parandamiseks ja päikesekiirguse mõju vähendamiseks.

Toote tehnilised andmed

Mõõdud:

Standartsed lengi sügavused on 130mm, 170mm ja
210mm.
Ukse mõõdud: laius 637-1 210mm / kõrgus 1 841 – 2 414mm

Soojapidavus: ?

U-arv standardklaasiga 0,78 W/m²K
U-arv erilahendusega eriklaasiga 0,74 W/m²K

testimõõt 990 x 2 090

Heli­isolatsioon: ?

Standardklaasil Rw = 33-45 dB

Tihendid:

Tihenditena kasutame TPE-tihendeid.

Pinna­viimistlus:

Puitdetailid viimistletakse meie tehases ilmastikukindlate värvide, peitside ja lakkidega (AkzoNobel või TINTEX). Värvivalik on lai

Varustus

Rõduuks IOU

Fenestra rõduustel on käepidemed ja lahtipüsimissüsteemid juba standardvarustuses olemas. Meilt saad sobivad käepidemed ka lapselukuga ning just neile akendele ja rõduustele, millele tarvis. Erinevaid mudeleid on palju: uuri meie standardvalikut allpool ja leia just endale õige.

Rõduuks IOU

Fenestra akende ja rõduuste värvivalik on lai. Sobiva värvitooni saad valida endale sobivast RALi või RRi kataloogist; peitsitooni AkzoNobel või TINTEXi kataloogist.

Rõduuks IOU

Aknaklaas võib olla kodus dekoratiivelemendiks või vajadusel ka piirata vaadet õuest tuppa või vastupidi. Näiteks sobib pesuruumi väga hästi Satinovo klaas, mis laseb ruumi valgust kuid varjab õuest vaatajale paljugi. Valik on piisav, et igaüks leiaks meelepärase.

Rõduuks IOU

Kevadel ja suvel tuleb ikka võidelda sääskede, kärbeste ja teiste tüütute külalistega. Siin tuleb appi putukavõrk, mille saab paigaldada toa poolelt ja lisada avatavatele akendele.

Rõduuks IOU

Stiilsed ja kodu sisustusega sobivad ribakardinad ja rulood muudavad elamise eriti mugavaks. Soovitame need tellida juba koos akendega, sest hilisem paigaldus on tunduvalt kulukam ja aeganõudvam.

Rõduuks IOU

Tuulutusventiilid aitavad tagada kodus efektiivse ventilatsiooni, hoides siseõhu ruumis värske ja tervislikuna. Ventiilid on projekteeritud nii, et välisõhk seguneks toa ülaosas sooja siseõhuga, tänu millele ei teki toas ka tuuletõmbust.