Rõduuks PRIMUS FRENCH

Kvaliteetne, ökonoomne ja energiatõhus Fenestra Primus French rõduuks sobib hästi nii korterelamusse kui eramajja. Kaheraamilise puitalumiinium rõduukse välisraam on alumiiniumist ja lengi välispind on kaetud alumiiniumprofiilidega. Rõduuks on avatav ja suletav ainult seestpoolt. Välimuse valikuid on erinevaid: standardis täisklaasiga, erilahendusel vahepuuga või osalise umbosaga.  Valikus palju erinevaid värvi- või peitsitooni võimalusi. Kõik meie tooted on testitud sertifitseeritud  katselaborite poolt.

Väljapoole avanev rõduuks Primus French

  • U-väärtus kuni 1,0 W / m²K
  • Kauakestev ja kergesti hooldatav
  • Valmistatud kvaliteetsetest materjalidest
  • Lai valik erinevaid klaaspakette ja viimistluslahendusi
  • Sobib väga hästi nii korterelamutesse, ridaelamutesse kui eramajja
  • MSE-tüüpi rõduuksed valmistatakse vastavalt kliendi poolt esitatud
    mõõtutele tellimustööna ISO 9001-kvaliteedisüsteemi järgi

Puit

Männipuit on valitud ja töödeldud kvaliteedistandardi RT 103241 järgi. Akna lengid on valmistatud vähemalt kolmekihilisest liimpuidust (mänd) ning liimitud ilmastikukindla liimiga D4. Akna raamid on valmistatud oksavabast männipuidust ning nähtav peitsitud/lakitud pind on ilma sõrmjätkudeta.

Alumiinium

Ilmastikukindlad ja kergesti hooldatavad alumiiniumosad on pulbervärvitud. Standardsed värvitoonid on valge, hall, tumehall, helehall ja tumepruun.

Klaasid

Siseraamil kasutame argoontäitega kahekordset selektiivpinnaga klaaspaketti. Välisraamis kasutame standardina 4mm klaasi.  Eritellimusel turvaklaasid, klaaspaketid helipidavuse parandamiseks ja päikesekiirguse mõju vähendamiseks.

Toote tehnilised andmed

Mõõdud:

Standartsed lengi sügavused on 130mm, 170mm ja
210mm.
Erilahendusena suuremad mõõdud võimalikud.

Soojapidavus: ?

U-arv standardklaasiga 1,0 W/m²K
U-arv eriklaasiga 0,85 W/m²K
testimõõt 990 x 2 090

Heli­isolatsioon: ?

Rw=42-47 dB
Ctr=35-45 dB

Tihendid:

Tihenditena kasutame TPE-tihendeid.

Pinna­viimistlus:

Puitdetailid viimistletakse ilmastikukindlate värvide, peitside ja lakkidega (AkzoNobel, TINTEX). Värvivalik on lai.

Varustus

Rõduuks PRIMUS FRENCH

Fenestra rõduustel on käepidemed ja lahtipüsimissüsteemid juba standardvarustuses olemas. Meilt saad sobivad käepidemed ka lapselukuga ning just neile akendele ja rõduustele, millele tarvis. Erinevaid mudeleid on palju: uuri meie standardvalikut allpool ja leia just endale õige.

Rõduuks PRIMUS FRENCH

Fenestra akende ja rõduuste värvivalik on lai. Sobiva värvitooni saad valida endale sobivast RALi või RRi kataloogist; peitsitooni AkzoNobel või TINTEXi kataloogist.

Rõduuks PRIMUS FRENCH

Aknaklaas võib olla kodus dekoratiivelemendiks või vajadusel ka piirata vaadet õuest tuppa või vastupidi. Näiteks sobib pesuruumi väga hästi Satinovo klaas, mis laseb ruumi valgust kuid varjab õuest vaatajale paljugi. Valik on piisav, et igaüks leiaks meelepärase.

Rõduuks PRIMUS FRENCH

Stiilsed ja kodu sisustusega sobivad ribakardinad ja rulood muudavad elamise eriti mugavaks. Soovitame need tellida juba koos akendega, sest hilisem paigaldus on tunduvalt kulukam ja aeganõudvam.

Rõduuks PRIMUS FRENCH

Tuulutusventiilid aitavad tagada kodus efektiivse ventilatsiooni, hoides siseõhu ruumis värske ja tervislikuna. Ventiilid on projekteeritud nii, et välisõhk seguneks toa ülaosas sooja siseõhuga, tänu millele ei teki toas ka tuuletõmbust.