Rõduuks PRIMUS FRENCH

Fenestra Primus French on kaheleheline puitalumiinium rõduuks, mille leng on kaetud alumiiniumprofiilidega ning välisraam on alumiiniumist. French rõduuks on avatav ja suletav ainult seestpoolt.

Välimuse valikuid on erinevaid: standardis täisklaasiga, erilahendusel vahepuuga või osalise umbosaga. Rõduuksel on palju erinevaid värvi- või peitsitooni võimalusi. Soovi korral saab tellida tuulutusventiilid, ribakardinad ja dekoratiivliistud.

Väljapoole avanev rõduuks Primus French

  • U-väärtus kuni 1,0 W / m²K
  • Kauakestev ja kergesti hooldatav
  • Valmistatud kvaliteetsetest materjalidest
  • Lai valik erinevaid klaaspakette ja viimistluslahendusi
  • Sobib väga hästi nii korterelamutesse, ridaelamutesse kui eramajja
  • MSE-tüüpi rõduuksed valmistatakse vastavalt kliendi poolt esitatud
    mõõtutele tellimustööna ISO 9001-kvaliteedisüsteemi järgi

Puit

Kolmekihiline liimpuit (mänd) vastavalt kvaliteedistandardi RT 103241 järgi. Lengid on liimitud sõrmjätkatud puitlamellidest ilmastikukindla liimiga D4.

Alumiinium

Ilmastikukindlad ja kergesti hooldatavad alumiiniumosad on pulbervärvitud. Standardsed värvitoonid on valge, hall, tumehall, helehall ja tumepruun.

Klaasid

Välisraamis on standardklaasina 4 mm float klaas ja siseraamis on kahekordne SFS-standardijärgne klaaspakett.

Toote tehnilised andmed

Mõõdud:

Lengisügavus 130 mm ja 170 mm või 210 mm.

Soojapidavus: ?

U-arv 1,0

Heli­isolatsioon: ?

Rw=42-47 dB
Ctr=35-45 dB

Tihendid:

Siseraami tihendiks on lengile kinnitatud TPE-tihend. Täiendavaks raamitihendiks on siseraamile paigaldatud TPE-tihend. Välisraami tihend asetseb lengi välimises tihendi soones.

Pinna­viimistlus:

Puitdetailid viimistletakse värvimise (näiteks RAL kataloog) või peitsimise ja lakkimise teel (AkzoNobel TINTEX kataloog).

Varustus

Rõduuks PRIMUS FRENCH

Fenestra rõduustel on käepidemed ja lahtipüsimissüsteemid juba standardvarustuses olemas. Meilt saad sobivad käepidemed ka lapselukuga ning just neile akendele ja rõduustele, millele tarvis. Erinevaid mudeleid on palju: uuri meie standardvalikut allpool ja leia just endale õige.

Rõduuks PRIMUS FRENCH

Fenestra akende ja rõduuste värvivalik on lai. Sobiva värvitooni saad valida endale sobivast RALi või RRi kataloogist; peitsitooni Akzo TINTEXi kataloogist.

Rõduuks PRIMUS FRENCH

Aknaklaas võib olla kodus dekoratiivelemendiks või vajadusel ka piirata vaadet õuest tuppa või vastupidi. Näiteks sobib pesuruumi väga hästi Satinovo klaas, mis laseb ruumi valgust kuid varjab õuest vaatajale paljugi. Valik on piisav, et igaüks leiaks meelepärase.

Rõduuks PRIMUS FRENCH

Stiilsed ja kodu sisustusega sobivad ribakardinad ja rulood muudavad elamise eriti mugavaks. Soovitame need tellida juba koos akendega, sest hilisem paigaldus on tunduvalt kulukam ja aeganõudvam.

Rõduuks PRIMUS FRENCH

Tuulutusventiilid aitavad tagada kodus efektiivse ventilatsiooni, hoides siseõhu ruumis värske ja tervislikuna. Ventiilid on projekteeritud nii, et välisõhk seguneks toa ülaosas sooja siseõhuga, tänu millele ei teki toas ka tuuletõmbust.