Üheraamiline puitalumiiniumaken FENIX FIXED

Kauakestev, energiatõhus ja kergesti hooldatav Fenestra Fenix Fixed aken sobib hästi igale kodule. Üheraamiline, kolmekordse klaaspaketiga puitalumiiniumaken on mitteavanev, mis võimaldab valmistada suuremõõdulisi aknaid. Akna raam ja leng on väljastpoolt kaetud alumiiniumprofiilidega. Kasutatav samas aknalengis kõrvuti avanaeva osaga, olles välimuselt täiesti identne. Akendele saab soovi korral tellida tuulutusventiilid, ribakardinad ning dekoratiivliistud. Mudeli ja värvivalikuid on palju. Kõik meie tooted on testitud sertifitseeritud katselaborite poolt.

Puitalumiiniumaken FENIX

  • U-väärtus kuni 0,83 W / m²K
  • Kauakestev ja kergesti hooldatav
  • Valmistatud kvaliteetsetest materjalidest
  • Lai valik erinevaid viimistluslahendusi
  • Erikujuliste akende võimalus: ümarad, kaarjad, kaldnurksed.
  • Selektiivklaas tagab tipptasemel soojusisolatsiooni

Puit

Männipuit on valitud ja töödeldud kvaoiteedistanadardi RT 103241 järgi. Akna lengid on valmistatud vähemalt kolmekihilisest liimpuidust (mänd) ning liimitud ilmastikukindla liimiga D4. Akna raamid on valmistatud oksavabast männipuidust ning nähtav peitsitud/lakitud pind on ilma sõrmjätkudeta.

Alumiinium

Ilmastikukindlad ja kergesti hooldatavad alumiiniumosad on pulbervärvitud. Standardsed värvitoonid on valge, hall, tumehall, helehall ja tumepruun.

Klaasid

Standardpaketis on kolmekordne parendatud omadustega SFS-standardijärgne klaaspakett 3K4Sel/4/4Sel-18 CU+ARG. Klaaspaketi paksus 48mm. Vaheliistu laius 18mm.
Eritellimusel turvaklaasid, klaaspaketid helipidavuse parandamiseks ja päikesekiirguse mõju vähendamiseks.

Toote tehnilised andmed

Mõõdud:

Lengi sügavus 84mm.
Raami maksimaalne pindala 6m² , lengil 6m².

Soojapidavus: ?

U-arv standardklaasiga 0,83 W/m²K
U-arv eriklaasiga 0,79 W/m²K
testimõõt 1 650 x 2 400 (TÜV)

Heli­isolatsioon: ?

Standardklaasil Rw = 33 dB
Eriklaasil kuni Rw = 42 dB

Tihendid:

Tihenditena kasutame erinevaid kõrgekvaliteedilisi tihendeid.

Pinna­viimistlus:

Puitdetailid viimistletakse meie tehases ilmastikukindlate värvide, peitside ja lakkidega (AkzoNobel või  TINTEX). Värvivalik on lai.

Varustus

Üheraamiline puitalumiiniumaken FENIX FIXED

Fenestra rõduustel on käepidemed ja lahtipüsimissüsteemid juba standardvarustuses olemas. Meilt saad sobivad käepidemed ka lapselukuga ning just neile akendele ja rõduustele, millele tarvis. Erinevaid mudeleid on palju: uuri meie standardvalikut allpool ja leia just endale õige.

Üheraamiline puitalumiiniumaken FENIX FIXED

Fenestra akende ja rõduuste värvivalik on lai. Sobiva värvitooni saad valida endale sobivast RRi kataloogist; peitsitooni Akzo Nobel või TINTEXi kataloogist.

Üheraamiline puitalumiiniumaken FENIX FIXED

Nii puitaknaid kui ka puitalumiiniumaknaid on võimalik tellida väga erineva suuruse ja kujuga. Aknad võivad olla nelinurksed, ruudukujulised, kolmnurksed, ümmargused, trapetsikujulised, kaldnurkade või kaartega. Mis teile parasjagu sobivaim on.

Üheraamiline puitalumiiniumaken FENIX FIXED

Aknaklaas võib olla kodus dekoratiivelemendiks või vajadusel ka piirata vaadet õuest tuppa või vastupidi. Näiteks sobib pesuruumi väga hästi Satinovo klaas, mis laseb ruumi valgust kuid varjab õuest vaatajale paljugi. Valik on piisav, et igaüks leiaks meelepärase.

Üheraamiline puitalumiiniumaken FENIX FIXED

Stiilsed ja kodu sisustusega sobivad ribakardinad muudavad elamise eriti mugavaks. Soovitame need tellida juba koos akendega, sest hilisem paigaldus on tunduvalt kulukam ja aeganõudvam.

Üheraamiline puitalumiiniumaken FENIX FIXED

Tuulutusventiilid aitavad tagada kodus efektiivse ventilatsiooni, hoides siseõhu ruumis värske ja tervislikuna. Ventiilid on projekteeritud nii, et välisõhk seguneks toa ülaosas sooja siseõhuga, tänu millele ei teki toas ka tuuletõmbust.