Ostsime Soome ettevõtte Kuopion Rakennuskonttori Oy

2020.a. oktoobris sõlmis Fenestra AS ostu-müügilepingu Soomes akende müügi ning paigaldamisega tegeleva ettevõttega – Kuopion Rakennuskonttori Oy (KRK Oy). Tehingu tagajärjel laieneb Fenestra tegevus ametlikult üle kogu Soome, andes hoogu juurde ambitsioonikatele kasvuplaanidele järgmistel aastatel.

Fenestra juhatuse esimees Riho Prass leiab, et eelkõige on tehingust kasu Fenestra klientidele, sest koondades kogu tootmise ning teenustevõrgu ühtse juhtimisüksuse alla, paraneb sünergia kogu ettevõttes. „Näeme ühinemises suurt potensiaali kasvatada oma turupositsiooni Soomes ning loodame Aki meeskonna kogemusi ja teadmisi rakendada meie
kasvustrateegia elluviimisel ka grupiüleselt
.“ sõnas Riho Prass

KRK Oy käive oli 2019.a. €5,4 milj. Ettevõtte omab 13 töötajaga professionaalset meeskonda, kes kõik jätkavad tööd Fenestra grupis. Tehingu tulemusel lõpetab KRK Oy tegevuse eraldi ettevõttena.

Fenestra ja KRK Oy on aknaturul koostööd teinud viimased 6 aastat, olles spetsialiseerunud valdavalt suurprojektide teenindamisele Ida- ja Kesk-Soomes. Müügiesindused asuvad täna Oulus, Kuopios, Tamperes, Turus ja Vantaas. Lähiaastatel on kavas esindusi avada ka teistes piirkondades.

Müügitöös on kiirus ja paindlikkus väärtuslikud omadused. Olen kindel, et meie pikaajaline kogemus, professionaalsus ning arvestatav suurklientide portfell toovad lisaväärtust Fenestrasse.“ ütles KRK Oy juht Aki Keinänen, kelle uueks ametikohaks Fenestras saab Soome müügijuht.

Fenestra AS juhatuse esimees Riho Prass ja Fenestra Ikkunat ja Ovet juht Aki Keinänen
Riho Prass ja Aki Keinänen
Tagasi