Teenused

Konsultatsioon

Ukse või akna valimine on imelihtne, sest meie professionaalsed ja pika kogemusega müüjad pakuvad Sulle selleks igakülgset tuge. Akna tellimine ei sõltu ainult laiusest ja kõrgusest. Arvestada tuleb ka kodu planeeringuga ning sellega, kas vaja läheb näiteks mürasummutavaid aknaid, päikesekaitset või hoopis soojapidavaid aknaid.

Meie spetsialistid aitavad Sind ka lõppviimistlusega, mille puhul on võimalusi lõputult. Oleme Sinu jaoks alati olemas!

Müügisaal

Müügisaalist leiad kõik meie uksed ja aknad, mille valik on väga lai.

Lisaks pakume lõputul hulgal erinevaid käepidemeid, peitsitoone, klaasilahendusi ja palju muud, et saaksid luua tõeliselt isikupärase kodu.

Lepi meie müügiinimestega kokku sobiv aeg ning leiame Sulle parima lahenduse!

Mõõtmine

Mõõtmise käigus hinnatakse, kuidas kliendi valitud aknamudelid seinakonstruktsiooniga sobivad, ning antakse nõu akna paigalduse kohta seina tasapinnas. Samuti pakutakse välja parimad lahendused akende kinnitamiseks, vuukide isoleerimiseks ning hilisemaks aknaümbruse viimistlemiseks.

Kui meie paigaldusspetsialist leiab, et kliendi soovitud projekt ei ole kõige parem idee, siis pakume oma lahenduse.

Tootmine

Uste ja akende valmistamine tähendab koostööd spetsialistide, õigete partnerite ja tarnijate vahel. Vaid oma ala tippudega töötades saame tagada, et kõik sujub. Teame, et iga aken on vaade maailma, mistõttu pöörame tootmises suurt tähelepanu kvaliteedile ning oleme selle üle uhked. Sealjuures kasutame nii masinaid kui ka käsitööd: kõigi meie toodete viimistlus ja kvaliteet saab käsitsi kontrollitud.

Aknaid viimistleme kvaliteetsete värvidega ning järgime ISO 9001 nõudeid. Meile on väga tähtis ka keskkonnasääst, seepärast kasutame roheenergiat ning suuname oma tootejäägid taaskasutusse.

Järelteenindus

Meie toodetele kehtib kaheaastane Fenestra garantii. Lisaks garantiile hooldame ja remondime vajadusel kõiki oma tooteid.

Hooldustöödena pakume akende reguleerimist ja õlitamist. Selleks, et aknad ja uksed kaua kestaks, tuleb neid hooldada vähemalt kord aastas. Kui need peaksid siiski kannatada saama, anname Sulle nõu, kas ja kuidas saab kahjustusi parandada.

Garantiiga seotud küsimuste puhul pöördu julgelt meie poole SIIN. Soovitame kindlasti järgida ka meie hooldusjuhendeid, mille leiad SIIT.