Referentsid

Kliendid räägivad

Türi põhikooli klasside aknad on ühed suuremad kui mitte kõige suuremad Eesti koolidest. Need meiepoolsed suured soovid Fenestrat kõikuma ei löönud – hoopis mindi hasarti väljakutsest ning otsiti innukalt lahendusi. Ja need lahendused leiti. Lisaks väga professionaalne suhtlus ning operatiivne abivalmidus, mis kõik kokku andsid suurepärase lõpptulemuse. Soovitame sajaga!

KARISMA arhitektid

Soovin anda tagasisidet toimunud hooldustööde osas.  Suhtlus töötajatega oli 5+. Töö oli kiire ning enda järel koristati kõik ära. Rõõm näha, et kliendi kodu eest kantakse head hoolt.

Akent vahetanud töötajad olid professionaalsed ning asjalikud.

Oskar Tsimmer

Mugav ja professionaalne suhtlus. Kõik sujus vastavalt planeeritule,  pidev tootetugi oli tagatud ning probleemidele leiti operatiivselt lahendused. Järelteenindus reageerib kiiresti. Koostöö mida julgen soovitada.

Martin Kaljumäe

Kaamos Ehitus OÜ

Täna käis akende paigaldaja mõõdistamas ning oli väga asjatundlik ja võib igal juhul kiitused edasi anda.

Meelis Linke

Suur aitäh teile mõlemale igakülgse abi ja operatiivse tegutsemise eest, tänu teile on uksepakett nüüdseks uue vastu välja vahetatud!

Rõõmu pakkuv oli ka tänahommikust Fenestra töömeeste tegevust jälgida, kuidas hästi oma tööd oskav ja sõnadeta teineteist mõistev lahingupaar nii kiirelt ja tõhusalt toimida suudab!

Jaak Annus

Lignarius OÜ

Aknad ees ning akende ja tööga väga rahul. Eriti tahaks kiita paigaldusmeeskonda eesotsas Jüriga – ülimalt professionaalne ning asjalik meeskond. Tahavad kliendile pakkuda parimat lahendust ning ei lepi keskpärasusega. Tööd teevad hingega. Oleks teadnud, oleks Jüri endale järelvalveks ehitusele võtnud 🙂

Marko Treiman

Mina tänan teie kollektiivi ka, rõõm on koostööd teha- valisin teid just hooliva ja kiire suhtluse alusel!

Aire Soosaar

Nädalavahetusel said meil aknad ette. Peab kiitma teie aknaid, tegu on ikka väga heade toodetega.
Võtame peatselt ühendust, et ka järgmine kogus tellida.

P.Kuivits