Rõduuks FENIX

Kvaliteetne, ökonoomne ja energiatõhus Fenestra Fenix rõduuks sobib hästi nii korterelamusse kui eramajja. Üheleheline kolmekordse klaaspaketiga puitalumiinium rõduuks on sissepoole avatav. Rõduukse raam ja leng on väljastpoolt kaetud alumiiniumprofiilidega. Välimuse valikuid on erinevaid: standardis täisklaasi või osalise tahvliga rõduuks. Rõduuksel on palju erinevaid värvi- või peitsitooni võimalusi. Kõik meie tooted on testitud sertifitseeritud katselaborite poolt.

 

Rõduuks Fenix

  • U-väärtus kuni 0,83 W / m²K
  • Kauakestev ja kergesti hooldatav
  • Valmistatud kvaliteetsetest materjalidest
  • Lai valik erinevaid klaaspakette ja viimistluslahendusi
  • Sobib väga hästi nii korterelamutesse kui eramajja
  • MSE-tüüpi puitalumiinium rõduuksed valmistatakse vastavalt kliendi poolt esitatud mõõtudele tellimustööna ISO 9001-kvaliteedisüsteemi järgi.

Puit

Kolmekihiline liimpuit (mänd) vastavalt kvaliteedistandardi RT 103241 järgi. Lengid on liimitud sõrmjätkatud puitlamellidest ilmastikukindla liimiga D4.

Alumiinium

Ilmastikukindlad ja kergesti hooldatavad alumiiniumosad on pulbervärvitud. Standardsed värvitoonid on valge, hall, tumehall, helehall ja tumepruun.

Klaasid

Ukselehes on kolmekordne selektiivklaaspakett 3K4Sel/4/4Sel-18 CU+ARG. Klaaspaketi paksus 48mm. Eritellimusel on võimalik tellida turvaklaasid, klaaspaketid helipidavuse parandamiseks ja päikesekiirguse mõju vähendamiseks.

Toote tehnilised andmed

Mõõdud:

Lengi sügavus 84mm.
Raami maksimaalne pindala 3 m² ning lengil 6 m².
Erilahendusena suuremad mõõdud võimalikud.

Soojapidavus: ?

U-arv standardklaasiga 0,83 W/m²K
U-arv erilahendusega eriklaasiga 0,79 W/m²K
testimõõt 990 x 2 090

Heli­isolatsioon: ?

Standardklaasil Rw = 33 dB
Eriklaasil kuni Rw = 42 dB

Tihendid:

Tihenditena kasutame erinevaid kõrgekvaliteedilisi tihendeid.

Pinna­viimistlus:

Puitdetailid viimistletakse meie tehases ilmastikukindlate värvide, peitside ja lakkidega (AkzoNobel, TINTEX). Värvivalik on lai.

Varustus

Rõduuks FENIX

Fenestra rõduustel on käepidemed ja lahtipüsimissüsteemid juba standardvarustuses olemas. Meilt saad sobivad käepidemed ka lapselukuga ning just neile akendele ja rõduustele, millele tarvis. Erinevaid mudeleid on palju: uuri meie standardvalikut allpool ja leia just endale õige.

Rõduuks FENIX

Fenestra akende ja rõduuste värvivalik on lai. Sobiva värvitooni saad valida endale sobivast RALi või RRi kataloogist; peitsitooni AkzoNobel või TINTEXi kataloogist.

Rõduuks FENIX

Aknaklaas võib olla kodus dekoratiivelemendiks või vajadusel ka piirata vaadet õuest tuppa või vastupidi. Näiteks sobib pesuruumi väga hästi Satinovo klaas, mis laseb ruumi valgust kuid varjab õuest vaatajale paljugi. Valik on piisav, et igaüks leiaks meelepärase.

Rõduuks FENIX

Kevadel ja suvel tuleb ikka võidelda sääskede, kärbeste ja teiste tüütute külalistega. Siin tuleb appi putukavõrk, mille saab paigaldada toa poolelt ja lisada avatavatele akendele.

Rõduuks FENIX

Tuulutusventiilid aitavad tagada kodus efektiivse ventilatsiooni, hoides siseõhu ruumis värske ja tervislikuna. Ventiilid on projekteeritud nii, et välisõhk seguneks toa ülaosas sooja siseõhuga, tänu millele ei teki toas ka tuuletõmbust.

Rõduuks FENIX