Mida teha, et akende ja rõduuste tellimise protsesse oleks võimalikult lihtne?

Aastakümnetepikkune kogemus on andnud meile parimad oskused uute akende ja rõduuste paigaldamiseks, aga ka nende remondiks ning seda olenemata aastaajast. Teeme kõik, et akende ja rõduuste tellimine, paigaldus või remont oleks Sulle võimalikult lihtne.

Planeerimine

Edukas akende ja uste ost algab professionaalsest planeerimisest. Parima lõpptulemuse tagamiseks pakub meie professionaalne müügimeeskond Sulle oma teadmisi ning tuge.

Tellimus

Kaardistame objekti ja koostame selle põhjal pakkumise. Kui oled meie pakutu heaks kiitnud, lepime Sinuga kokku uute akende ja rõduuste finantseerimise, tarneaja ja paigaldamise ajakava.

Eeltööd

Tellimuse täitmise tähtaja kooskõlastame Sinu ajakava järgi. Kokkuleppel hoolitseme ka vanade akende ja konstruktsioonide demonteerimise ning ökoloogiliselt sorteeritud jäätmete kõrvaldamise eest.

Paigaldamine

Enne paigaldamist kanname hoolt selle eest, et Sinu uued aknad ja uksed jõuaksid kokkulepitud ajaks kohale. Pärast paigaldamist teeme alati lõpliku kontrolli ja koostame üleandmise-vastuvõtmise dokumendi.

Garantii

Kõik meie tooted on loodud vastu pidama ajale ja ilmastikutingimustele. Seetõttu pakume nii akendele kui ka paigaldustöödele täielikku Fenestra garantiid. Loe sellest lähemalt SIIT.

Rahulolu

Võid kindel olla, et jääd Fenestra toodete ja teenustega rahule. Viime igal aastal läbi klienditagasiside uuringu ning oleme uhked, et 2020.a. soovitas 85% meie klientidest meid ka oma sõpradele.