Putukavõrk

Fenestra akendel ja rõduustel on käepidemed ja lahtipüsimissüsteemid juba standardvarustuses olemas. Meilt saad sobivad käepidemed ka lapselukuga ning just neile akendele ja rõduustele, millele tarvis.

Erinevaid mudeleid on palju: uuri meie standardvalikut allpool ja leia just endale õige. Kui vajad rohkem variante, tutvu suurema valikuga Hoppe kataloogist SIIN või võta ühendust meie müügispetsialistidega. Leiame Sulle alati sobiva lahenduse!

 

VALIK KÄEPIDEMEID AKENDELE JA SISSEPOOLE AVANEVATELE RÕDUUSTELE

 

VALIK KÄEPIDEMEID FENESTRA IOU RÕDUUKSELE

 

VALIK KÄEPIDEMEID FENIX PATIO RÕDUUKSELE

Putukavõrk

Fenestra akende ja rõduuste värvivalik on lai. Sobiva värvitooni alumiiniumraamile saad valida RALi või RRi kataloogist.

Ka puidu peitsitoonide valik pakub lõputuid võimalusi. Sobivaid värvitoone saad valida  Akzo Nobel või TINTEXi kataloogist või külastades meie müügisalongi, kus kõik näidised olemas.

Tere tulemast uudistama!

 

 

ENIM VALITUD PEITSITOONID TINTEX KATALOOGIST

fenestra_Tintex peitsitoonid

 

ENIM VALITUD VÄRVITOONID ALUMIINIUMRAAMILE RAL KATALOOGIST

*Ekraanist sõltuvalt võivad piltidel olevad toonid erineda reaalsetest värvidest. Et olla kindel õiges värvitoonis, külasta meie salongi ning tutvu kohapealsete reaalsete näidistega.

 

Putukavõrk

Nii puitaknaid kui ka puitalumiiniumaknaid on võimalik tellida väga erineva suuruse ja kujuga. Aknad võivad olla nelinurksed, ruudukujulised, kolmnurksed, ümmargused, trapetsikujulised, kaldnurkade või kaartega. Mis teile parasjagu sobivaim on.

Allpool on toodud mõningad näited sellest, milliseid erinevaid aknaid meilt tellida saab. Aga teostame ka mitmesuguseid erilahendusi, mille korral aknad kohandatakse piseima detailini just Teie soovidele vastavalt.

 

Fenestra-akna-mudelid

 

 

Putukavõrk

Dekoratiivklaasid võimaldavad varjata vaadet privaatsust nõudvates ruumides. Nii saad näiteks looduslikku valgust sisse lubada saunaruumi ilma, et peaksid kartma võõraid pilke.

Tänapäeval kasutatakse erinevaid klaasitüüpe järjest enam ka disainielementidena, eesmärgiga ruumi huvitavamaid nüansse sisse tuua. Võimalusi on palju: matte, peegel-, muster- või toonklaase, vastavalt igaühe vajadustele.

VALIK POPULAARSEMAID DEKORATIIVKLAASE

fenestra-dekoratiivklaasid

Putukavõrk

Tuulutusventiilid aitavad tagada kodus efektiivse ventilatsiooni, hoides siseõhu ruumis värske ja tervislikuna. Ventiilid on projekteeritud nii, et välisõhk seguneks toa ülaosas sooja siseõhuga, tänu millele ei teki toas ka tuuletõmbust.

Kindlasti tasuks arvesse võtta, et akna tuulutusventiil võib akende heli- ja soojuspidavust vähendada. Õhutusventiil ei asenda tänapäevast ventilatsioonisüsteemi. Ventiiliklappi läbiv õhuhulk sõltub ruumi ventilatsiooni tekitatud alarõhust. Puuduliku ventilatsiooni tõttu võib siseõhk hoopis tuulutusventiili kaudu välja liikuma hakata.

Biobe-kompenseeriva õhu ventiil VS on aknalengi sisse või tihtimisvahesse paigaldatav sissepuhkeõhu ventiil, mis sobib nii uusehitusele kui ka remonditavale objektile. Biobe -ventiili abil võib õhu reguleeritavalt sisse tuua nii loomuliku sissevoolu kui ka sundventilatsiooni teel ja kindlustada piisava värske õhu hulga saamise ruumidesse.Sissetuleva õhu hulka võib arvutada nii korteri kohta kui ka tubade lõikes.fenestra_biobe_vs_tuulutusventiilid

Filterelement vähendab sissetuleva õhu saasteid ja võimaldab ventiili paigaldada lengist kaugemale. Ventiili õhuvooluaugu suunamine üles parandab värske õhu segunemist sooja toaõhuga, millega vähendatakse tuuletõmbuse tunnet.

 

AIR TERMICO lisaõhuventiili abil saadakse Passive-, Polaris– või Primus-aknast säästlik ja lahendustelt ainulaadne lisaõhutusega aken. Värske, külm sisenev õhk soojeneb raamide vahel liikudes isegi 20 kraadi võrra. Kaasaegne filterelement võimaldab optimaalse termilise õhuringi ja suure filtreerimisala. Fenair-lisaõhuventiil takistab õhu tagasivoolu, kuid on seejuures käsitsi seadistatav. Antud lahendus on sobiv ainult juhul kui aken paigaldatakse siseseinaga samasse tasapinda.Fenestra Air termico tuulutussüsteem

Sobib eriti hästi renoveeritavatele hoonetele, kus on sundventilatsioon.

Tänu sellele on toas:

 • tõmbetuuleta, soe ja värske siseõhk
 • parendatud olmemugavus
 • sissetulev õhk soojeneb talvel kuni 10 kraadi
 • suur filtreeritav pind
 • kaks elektrostaatilist filterelementi

Putukavõrk

Fenestra tuletõkkeaken kaitseb sind ja su vara äärmuslikes tingimustes. Tulekahju korral takistab see tule levikut ühelt korruselt teisele ja annab lisaaega, et saaksid hoonest turvaliselt evakueeruda.

 • Fenestra tuletõkkeaknad on testitud katselaborites
 • Tuletõkkeaken on ehituselt kas ühe- või kaheraamiline  ja sissepoole avatav
 • Tuletõkkeaknaid võib avada pesuks ja hoolduseks. Meie valikus on olemas ka mudel, mida saab kasutada tuulutusaknana (Primus aken)
 • Tuleklassikoodid:
  E = tihedus, leegid ei pääse edasi ettenähtud aja jooksul
  I = isolatsioon, aken isoleerib tule eritatava kiirguse ettenähtud aja jooksul
  Arvud 15, 30 ja 45 tähistavad E ja I omaduste säilimist vastavalt 15, 30 või 45 minutit: näiteks E-15, EI-30 jne

Tuletõkkeaknad on saadaval Polaris, Primus ja Fenix toodetele.

Putukavõrk

Stiilsed ja kodu sisustusega sobivad ribakardinad ja rulood muudavad elamise eriti mugavaks. Soovitame need tellida juba koos akendega, sest hilisem paigaldus on tunduvalt kulukam ja aeganõudvam.

Meie valikus on mitmeid erinevaid ribakardinaid ja ruloosid.

TAVAPÄRANE RIBAKARDIN

 • Pakub kaitset võõra pilgu eest
 • Kaheraamsetel akendel turvaliselt raamide vahel ja juhtmehhanismid raamipealsed
 • Üheraamsetele akendele saab paigaldada pinnapealsed ribakardinad


INTEGREERITUD RIBAKARDIN

 • Kaheraamsetel akendel on nöörid ja juhtmehhanismid integreeritud raamide vahele
 • Üheraamsetel akendel on võimalik paigaldada ribakardinad klaaspaketi vahele
 • Kasutajasõbralik, juhitav vaid ühe nupuga

Ribakardinate standardvärvused on läikiv valge, matt valge, beež ja helehall. Kui soovid julgemat ja eristuvamat tooni, siis küsi meie käest lisavärvivõimalusi.

 

 

SunSeal Screen ruloo

 • võib tõrjuda kuni 95% päikesekiirgust
 • ei varja välisvaadet ega vähenda siseruumides liiga palju looduslikku valgust

SunSeal Black Out ruloo

 • võimalus saavutada kuni 100% pimedus: allalastud kardinaga tekib raamide vahele pind, mis on peaaegu täielikult valgusele suletud
 • aitab takistada soojusenergia eraldumist akende kaudu

Putukavõrk

Kevadel ja suvel tuleb ikka võidelda sääskede, kärbeste ja teiste tüütute külalistega. Siin tuleb appi putukavõrk, mille saab paigaldada toa poolelt ja lisada avatavatele akendele või rõduustele. Alumiiniumprofiilist raamiga putukavõrgud on ilmastikukindlad ning valmistatud musta värvi klaaskiudvõrgust.

Putukavõrgu alumiiniumist raam viimistletakse akna välistooniga sama värvi. Vajadusel pakume ka erilahendusi, näiteks rullitavaid või hingedel asetsevaid putukavõrke.

Fenestra putukavõrk rõduuksel