Lükand rõduuks FENIX PATIO

Fenestra Fenix Patio on üheleheline puitalumiinium lükand rõduuks, mille leng ja ukselehe välispind on kaetud alumiiniumiga. Rõduuksel on palju erinevaid värvi- või peitsitooni võimalusi.

Lükand rõduuks Fenix Patio

  • U-väärtus kuni 0,83 W / m²K
  • Kauakestev ja kergesti hooldatav
  • Valmistatud kvaliteetsetest materjalidest
  • Lai valik erinevaid klaaspakette ja viimistluslahendusi
  • Sobib väga hästi nii korterelamutesse kui eramajja ning ühiskondlikesse ruumidesse
  • MSE-tüüpi puitalumiinium rõduuks valmistatakse vastavalt kliendi poolt esitatud mõõtudele tellimustööna ISO 9001-kvaliteedisüsteemi järgi.

Puit

Okaspuu (mänd), mis töödeldud ja valitud kvaliteedistandardi RT 103241 järgi.

Alumiinium

Ilmastikukindlad ja kergesti hooldatavad alumiiniumosad on pulbervärvitud. Standardsed värvitoonid on valge, hall, tumehall, helehall ja tumepruun.

Klaasid

Ukselehes on kolmekordne selektiivklaaspakett 3K4Sel/4/4Sel-18 CU+ARG. Klaaspaketi paksus 48mm. Eritellimusel on võimalik tellida turvaklaasid, klaaspaketid helipidavuse parandamiseks ja päikesekiirguse mõju vähendamiseks.

Toote tehnilised andmed

Mõõdud:

Lengi sügavus 84mm. Välismõõtude maksimaalsed
tolerantsid: leng 8 m² ja raam 4 m².

Soojapidavus: ?

U-arv standardklaasiga 0,83
U-arv erilahendusega eriklaasiga 0,79

Heli­isolatsioon: ?

Standardklaasil Rw = 33 dB
Eriklaasil kuni Rw = 41 dB

Tihendid:

Rõduukse tihendiks on lengile kinnitatud Q-Lon® tihend. Täiendavaks tihendiks on ukseraamile paigaldatud  müratõkketihend.

Pinna­viimistlus:

Puitdetailid viimistletakse värvimise (näiteks RAL kataloog) või peitsimise ja lakkimise teel (AkzoNobel TINTEX kataloog).

Varustus

Lükand rõduuks FENIX PATIO

Fenestra rõduustel on käepidemed ja lahtipüsimissüsteemid juba standardvarustuses olemas. Meilt saad sobivad käepidemed ka lapselukuga ning just neile akendele ja rõduustele, millele tarvis. Erinevaid mudeleid on palju: uuri meie standardvalikut allpool ja leia just endale õige.

Lükand rõduuks FENIX PATIO

Fenestra akende ja rõduuste värvivalik on lai. Sobiva värvitooni saad valida endale sobivast RALi või RRi kataloogist; peitsitooni Akzo TINTEXi kataloogist.

Lükand rõduuks FENIX PATIO

Aknaklaas võib olla kodus dekoratiivelemendiks või vajadusel ka piirata vaadet õuest tuppa või vastupidi. Näiteks sobib pesuruumi väga hästi Satinovo klaas, mis laseb ruumi valgust kuid varjab õuest vaatajale paljugi. Valik on piisav, et igaüks leiaks meelepärase.