Lükand rõduuks FENIX PATIO

Kvaliteetne, ökonoomne ja energiatõhus Fenestra Fenix Patio rõduuks sobib hästi nii korterelamusse kui eramajja. Üheleheline puitalumiinium lükandrõduukse raam ja ukselehe välispind on kaetud alumiiniumprofiilidega. Rõduuksel on palju erinevaid värvi- või peitsitooni võimalusi. Kõik meie tooted on testitud sertifitseeritud katselaborite poolt.

Lükand rõduuks Fenix Patio

  • U-väärtus kuni 0,79 W / m²K
  • Kauakestev ja kergesti hooldatav
  • Valmistatud kvaliteetsetest materjalidest
  • Lai valik erinevaid klaaspakette ja viimistluslahendusi
  • Sobib väga hästi nii korterelamutesse kui eramajja ning ühiskondlikesse ruumidesse
  • MSE-tüüpi puitalumiinium rõduuks valmistatakse vastavalt kliendi poolt esitatud mõõtudele tellimustööna ISO 9001-kvaliteedisüsteemi järgi.

Puit

Männipuit on valitud ja töödeldud kvaliteedistandardi RT 103241 järgi. Akna lengid on valmistatud vähemalt kolmekihilisest liimpuidust (mänd) ning liimitud ilmastikukindla liimiga D4. Akna raamid on valmistatud oksavabast männipuidust ning nähtav peitsitud/lakitud pind on ilma sõrmjätkudeta.

Alumiinium

Ilmastikukindlad ja kergesti hooldatavad alumiiniumosad on pulbervärvitud. Standardsed värvitoonid on valge, hall, tumehall, helehall ja tumepruun.

Klaasid

Standardpaketis on kolmekordne parendatud omadustega SFS-standardijärgne klaaspakett 3K4Sel/4/4Sel-18 CU+ARG. Klaaspaketi paksus 48mm. Vaheliistu laius 18mm. Eritellimusel turvaklaasid, klaaspaketid helipidavuse parandamiseks ja päikesekiirguse mõju  vähendamiseks.

Toote tehnilised andmed

Soojapidavus: ?

U-arv standardklaasiga 0,83 W/m²K
U-arv erilahendusega eriklaasiga 0,79 W/m²K

Heli­isolatsioon: ?

Standardklaasil Rw = 33-41 dB

Tihendid:

Tihenditena kasutame erinevaid kõrgekvaliteedilisi tihendeid.

Pinna­viimistlus:

Puitdetailid viimistletakse meie tehases ilmastikukindlate värvide, peitside ja lakkidega (AkzoNobel, TINTEX). Värvivalik on lai.

Sulused ja furnituur:

Sulused (Maco) ja lingid kuuluvad standardvalikusse.
Linkidele on mudelite- ja värvivalik suur.

Varustus

Lükand rõduuks FENIX PATIO

Fenestra rõduustel on käepidemed ja lahtipüsimissüsteemid juba standardvarustuses olemas. Meilt saad sobivad käepidemed ka lapselukuga ning just neile akendele ja rõduustele, millele tarvis. Erinevaid mudeleid on palju: uuri meie standardvalikut allpool ja leia just endale õige.

Lükand rõduuks FENIX PATIO

Fenestra akende ja rõduuste värvivalik on lai. Sobiva värvitooni saad valida endale sobivast RALi või RRi kataloogist; peitsitooni AkzoNobel või TINTEXi kataloogist.

Lükand rõduuks FENIX PATIO

Aknaklaas võib olla kodus dekoratiivelemendiks või vajadusel ka piirata vaadet õuest tuppa või vastupidi. Näiteks sobib pesuruumi väga hästi Satinovo klaas, mis laseb ruumi valgust kuid varjab õuest vaatajale paljugi. Valik on piisav, et igaüks leiaks meelepärase.