Paralleel lükanduks Easy Flow

See on Easy Flow puitalumiinium paralleel lükandust – esteetilise disaini ja praktilise funktsionaalsuse parim kooslus. Easy Flow on kauakestev, energiatõhus ja kergesti hooldatav.
Lükanduks pakub mugavat ligipääsu aeda, terassile või rõdule ja avab teie toa valgusele ja värskele õhule. Meie Easy Flow lükanduksed on saadaval mitmes erinevas stiilis ja viimistluses, võimaldades teil leida täpselt selle, mis sobib teie kodu interjööriga.

Erinevate lisavõimaluste kohta (näiteks tasapinnaline pakk, putukavõrk jms.), küsi lisa.

Puit

Kolmekihiline liimpuit (mänd) vastavalt kvaliteedistandardi RT 103241 järgi. Lengid on liimitud sõrmjätkatud puitlamellidest ilmastikukindla liimiga D4.

Alumiinium

Ilmastikukindlad ja kergesti hooldatavad alumiiniumosad on pulbervärvitud. Standardsed värvitoonid on valge, hall, tumehall, helehall ja tumepruun.

Klaasid

Ukselehes on kolmekordne selektiivklaaspakett 3K4Sel/4/4Sel-18 CU+ARG. Klaaspaketi paksus 48mm. Eritellimusel on võimalik tellida turvaklaasid, klaaspaketid helipidavuse parandamiseks ja päikesekiirguse mõju vähendamiseks.

Toote tehnilised andmed

Mõõdud:

Lengi sügavus 211mm.
Avatava ukselehe maksimaalne kaal 600kg. Lengi kõrgus 1339-3200 mm
Lengi laius 1600-10000 mm

Soojapidavus: ?

U-arv 0.72-0,78 W/m2K

Heli­isolatsioon: ?

Helikindla klaaspaketiga Rw= 42 dB Ctr= 37 dB

Tihendid:

Tihenditena kasutame kvaliteetseid EPDM ja PU-tihendeid, mis hoiavad teie kodu soojas talvel ja jahedas suvel.

Pinna­viimistlus:

Puitdetailid viimistletakse meie tehases ilmastikukindlate värvide, peitside ja lakkidega (AkzoNobel, TINTEX). Värvivalik on lai.