Üheraamiline puitalumiiniumaken SWING

Fenestra Swing on väljapoole avanev puitalumiiniumaken, mille lengi sügavus on 115mm ja välispind on hooldusvabast alumiiniumist. Pesuks on võimalik akna välisraami pöörata
sissepoole ja nii saab välisklaasi pesta toa poolt (kaks pestavat pinda).

Puitalumiiniumaken SWING

  • U-väärtus kuni 0,8 W / m²K
  • Kauakestev ja kergesti hooldatav
  • Valmistatud kvaliteetsetest materjalidest
  • Lai valik erinevaid viimistluslahendusi
  • Selektiivklaas tagab tipptasemel soojusisolatsiooni

Puit

Okaspuu, töödeldud ja valitud kvaliteedistandardi RT 103241 järgi. Lengid on liimitud sõrmjätkatud puitlamellidest ilmastikukindla liimiga D4.

Alumiinium

Ilmastikukindlad ja kergesti hooldatavad alumiiniumosad on pulbervärvitud. Standardsed värvitoonid on valge, hall, tumehall, helehall ja tumepruun.

Klaasid

Üheraamiline kolmeklaasiline energiasäästlik klaaspakett.

Toote tehnilised andmed

Mõõdud:

Laius: min 495mm ja max 1 650mm
Kõrgus: min 545mm ja max 1 780mm
Akna maksimaalne kaal 80kg

Soojapidavus: ?

U-arv standardklaasiga 0,83;
U-arv eriklaasiga 0,8 (VTT arvutuslik, mõõt 1 230×1 480)

Heli­isolatsioon: ?

Standardklaasil Rw = 33 dB
Eriklaasil Rw=45 dB

Tihendid:

Siseraami tihendiks on Trelleborg tihendid.

Pinna­viimistlus:

Puitdetailid viimistletakse värvimise (näiteks RAL kataloog) või peitsimise ja lakkimise teel (AkzoNobel TINTEX kataloog).

Lisavarustus

Üheraamiline puitalumiiniumaken SWING

Fenestra akendel on käepidemed ja lahtipüsimissüsteemid juba standardvarustuses olemas. Meilt saad sobivad käepidemed ka lapselukuga ning just neile akendele ja rõduustele, millele tarvis. Erinevaid mudeleid on palju: uuri meie standardvalikut allpool ja leia just endale õige.

Üheraamiline puitalumiiniumaken SWING

Fenestra akende ja rõduuste värvivalik on lai. Sobiva värvitooni saad valida endale sobivast RALi või RRi kataloogist; peitsitooni Akzo TINTEXi kataloogist.

Üheraamiline puitalumiiniumaken SWING

Nii puitaknaid kui ka puitalumiiniumaknaid on võimalik tellida väga erineva suuruse ja kujuga. Aknad võivad olla nelinurksed, ruudukujulised, kolmnurksed, ümmargused, trapetsikujulised, kaldnurkade või kaartega. Mis teile parasjagu sobivaim on.

Üheraamiline puitalumiiniumaken SWING

Aknaklaas võib olla kodus dekoratiivelemendiks või vajadusel ka piirata vaadet õuest tuppa või vastupidi. Näiteks sobib pesuruumi väga hästi Satinovo klaas, mis laseb ruumi valgust kuid varjab õuest vaatajale paljugi. Valik on piisav, et igaüks leiaks meelepärase.

Üheraamiline puitalumiiniumaken SWING

Tuulutusventiilid aitavad tagada kodus efektiivse ventilatsiooni, hoides siseõhu ruumis värske ja tervislikuna. Ventiilid on projekteeritud nii, et välisõhk seguneks toa ülaosas sooja siseõhuga, tänu millele ei teki toas ka tuuletõmbust.