Üheraamiline puitalumiiniumaken SWING

Kauakestev, energiatõhus ja kergesti hooldatav Fenestra Swing sobib hästi igale kodule. Puitalumiiniumaken avaneb väljapoole ning lengi sügavus on 115 mm. Akna raam ja leng on väljastpoolt kaetud alumiiniumprofiilidega. Pesuks on võimalik akna välisraami pöörata sissepoole ja nii saab välisklaasi pesta toa poolt (kaks pestavat pinda). Mudelil on lai valik erinevaid viimistluslahendusi. Kõik meie tooted on testitud sertifitseeritud katselaborite poolt.

Puitalumiiniumaken SWING

  • U-väärtus kuni 0,8 W / m²K
  • Kauakestev ja kergesti hooldatav
  • Valmistatud kvaliteetsetest materjalidest
  • Lai valik erinevaid viimistluslahendusi
  • Selektiivklaas tagab tipptasemel soojusisolatsiooni
  • Erilahendusena suuremad aknamõõdud võimalikud

Puit

Männipuit, mis töödeldud ja valitud kvaliteedistandardi RT 103241 järgi. Akna lengid on valmistatud vähemalt kolmekihilisest liimpuidust ning liimitud ilmastikukindla liimiga D4. Akna raamid on valmistatud oksavabast männipuidust ning nähtav peitsitud/lakitud pind on ilma sõrmjätkudeta.

Alumiinium

Ilmastikukindlad ja kergesti hooldatavad alumiiniumosad on pulbervärvitud. Standardsed värvitoonid on valge, hall, tumehall, helehall ja tumepruun.

Klaasid

Standardpaketis on kolmekordne parendatud omadustega SFS-standardijärgne klaaspakett 3K4Sel/4/4Sel-18 CU+ARG. Klaaspaketi paksus 48mm. Vaheliistu laius 18mm.

Toote tehnilised andmed

Mõõdud:

Standard lengi sügavus 115mm
Laius: min 495mm ja max 1 650mm
Kõrgus: min 545mm ja max 1 780mm
Akna maksimaalne kaal 80kg

Soojapidavus: ?

U-arv standardklaasiga 0,83 W/m²K
U-arv eriklaasiga 0,8 W/m²K
testimõõt 1 230 x 1 480 (TÜV)

Heli­isolatsioon: ?

Standardklaasil Rw = 33 dB
Eriklaasil Rw=45 dB

Tihendid:

Tihenditena kasutame erinevaid kõrgekvaliteedilisi tihendeid.

Pinna­viimistlus:

Puitdetailid viimistletakse meie tehases ilmastikukindlate värvide, peitside ja lakkidega (AkzoNobel või TINTEX). Värvivalik on lai.

Lisavarustus

Üheraamiline puitalumiiniumaken SWING

Fenestra akendel on käepidemed ja lahtipüsimissüsteemid juba standardvarustuses olemas. Meilt saad sobivad käepidemed ka lapselukuga ning just neile akendele ja rõduustele, millele tarvis. Erinevaid mudeleid on palju: uuri meie standardvalikut allpool ja leia just endale õige.

Üheraamiline puitalumiiniumaken SWING

Fenestra akende ja rõduuste värvivalik on lai. Sobiva värvitooni saad valida endale sobivast RRi kataloogist; peitsitooni Akzo Nobel või TINTEXi kataloogist.

Üheraamiline puitalumiiniumaken SWING

Nii puitaknaid kui ka puitalumiiniumaknaid on võimalik tellida väga erineva suuruse ja kujuga. Aknad võivad olla nelinurksed, ruudukujulised, kolmnurksed, ümmargused, trapetsikujulised, kaldnurkade või kaartega. Mis teile parasjagu sobivaim on.

Üheraamiline puitalumiiniumaken SWING

Aknaklaas võib olla kodus dekoratiivelemendiks või vajadusel ka piirata vaadet õuest tuppa või vastupidi. Näiteks sobib pesuruumi väga hästi Satinovo klaas, mis laseb ruumi valgust kuid varjab õuest vaatajale paljugi. Valik on piisav, et igaüks leiaks meelepärase.

Üheraamiline puitalumiiniumaken SWING

Tuulutusventiilid aitavad tagada kodus efektiivse ventilatsiooni, hoides siseõhu ruumis värske ja tervislikuna. Ventiilid on projekteeritud nii, et välisõhk seguneks toa ülaosas sooja siseõhuga, tänu millele ei teki toas ka tuuletõmbust.